Nepřihlášen úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

OKOMENTUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ. CO VÁS TRÁPÍ NEBO NAOPAK TĚŠÍ?

celkem příspěvků v tomto fórů: 99
Seznam příspěvků diskusního fóra:
Diskuse na téma:
Připomínky k serveru veselsko.cz
připomínky a nápady k provozu regionálního informačního serveru www.veselsko.cz
 Vložit příspěvek
 Seznam fór | Seznam komentářů | Všechny příspěvky | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: Hynek Petr dne 12. února 2007 v 11:17 reagovat
aktualizace
Správci serveru bych si dovolil připomenout, že je potřeba stránky také aktualizovat. Jedná se např. o změnu pátečních úředních hodin pro veřejnost, skutečnost že léta již na MěÚ ve Veselí n.L. není živnostenský odbor, mikroregion Veselsko již dávno nemá 15, ale 18 obcí s více jak 10 tis. obyvateli atd. Také bych považoval za vhodné doplnit adresy a ordinační hodiny všech lékařů, včetně LSPP a domova důchodců. Je potřeba se o stránky lépe starat a nejen publikovat mé fotografie k jejichž zveřejnění nemáte žádný můj souhlas. Laciná a hloupá diskuse běžného návštěvníka, který hledá informace, akorát okrade o čas, ale přínosem by snad měly být aktuální informace. A těch je zde stále méně.
H y n e k
Autor: Veselačka dne 30. července 2007 v 18:25 reagovat
RE: aktualizace
Začínám mít dojem, že informace na tomto serveru se začínají podobat rok starým novinám. Chybí mi třeba informace o uzavírce Budějovické ulice. V Táborských listech jsem četla, že bude od 28. července, začala o týden dříve a do kdy bude ví jen bůh.
Autor: Vanda dne 30. července 2007 v 21:23 reagovat
RE: aktualizace
Ono tady těch informací chybí povícero. Ovšem ve srovnání k oficiálním serverem MÚ WWW.veseli.cz je to tady naprosto super po všech stránkách.
Autor: Jaroslav Chadt dne 12. února 2007 v 12:41 reagovat
RE: aktualizace
Děkuji za upozornění na nedostatky, které jste zde uvedl. Budu se je snažit napravit. Na doplnění ordinačních hodin lékařů se již pracuje a budou zveřejněny jako podsekce katalogu.
Vámi zmiňovaný obsah diskusí bohužel nemohu ovlivnit, pokud nechci pouštět do diskuse jen příspěvky s kterými vnitřně souhlasím. Za příspěvek v diskusi je odpovědný sám autor příspěvku takže záleží na nás občanech samotných jakou úroveň diskusí jsem schopni spolu vést.
Ještě bych se chtěl vyjádřit k uveřejněným fotografiím z rogala. Tyto fotografie mi poskytl váš kamarád, rogalista, s tím že je mohu uveřejnit pro návštěvníky webu veselsko.cz. Pokud však trváte na vyřazení vašich fotografií, pošlete mi na email admin zavináč veselsko.cz jejich seznam a já je vyřadím.
Autor: Lukáš dne 20. února 2007 v 19:40 reagovat
RE: aktualizace
Je vidět, že se odpovědi od správce servru nedočkám ohledně otázky proč pozastavil diskusi"Kulturní vyžití na veselsku" I když tato diskuse splňovala veškeré normy!!!Přičemš hlavní náplní bylo vyjádřit svůj názor bez urážk, nadávek, atd
A to podle nejen mého názoru splňovala na 100%! Nehledě na to, že si pane Chadt protiřečíte tady vám a občanům okopíruju uryvek co jste sám napsal v diskusi panu Hynkovi proč diskusi nebudete ovlivňovat!!

"Vámi zmiňovaný obsah diskusí bohužel nemohu ovlivnit, pokud nechci pouštět do diskuse jen příspěvky s kterými vnitřně souhlasím. Za příspěvek v diskusi je odpovědný sám autor příspěvku takže záleží na nás občanech samotných jakou úroveň diskusí jsem schopni spolu vést".

Vy jako správce servru by jste měl mít na veškerou diskusi objektivní názor a neměl by jste být manipulován, ze strany lidí kterým se to nelíbí a nebo stim nesouhlasí!!!
Autor: Jaroslav Chadt dne 20. února 2007 v 21:38 reagovat
RE: aktualizace
Nevím, jak rychlá odpověď je pro vás adekvátní, ale vězte že na intenetu nejsem celý den, takže reaguji jak mi to čas dovolí. Diskuse není ukončena jen na pár dní pozastavena, takže budete mít možnost se zase vyjádřit. Nevím jak diskusi ovlivňuji, můžete mi dát nějaký přiklad?
Autor: Lukáš dne 20. února 2007 v 12:21 reagovat
RE: aktualizace
Moc nerozumím tomu proč jste pozastavil diskuzi: Kulturní vyžití na veselsku??? Děkuji za odpověd.
Autor: Jaroslav Chadt dne 20. února 2007 v 21:14 reagovat
RE: aktualizace
Vzhledem k množícím se anonymním útokům z jednoho PC pod několika různými přezdívkami jsem byl nucen pozastavit tuto diskusi a to do doby, než provedu příslušná opatření. Diskuse dál pojede jen bude mít určitá omezení.
Autor: aaa dne 12. února 2007 v 11:49 reagovat
RE: aktualizace
Ono když se kouknete na stránky kulturáku,tak ty taky nebyly aktualizovány dlouho! Asi se tam nic neděje!
 ::. FIRMA Veselsko .::

Jan Pícha

Na Třepince  546, Lomnice nad Lužnicí
  • Stavebniny
  • Web
  • 605153870
garážová vrata,vjezdové brány na el. ovládání,rolety,markýzy

zobrazit další firmy

 ::. Zprávy z Veselí a okolí .::
 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Aktuální informace MÚ .::
 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies  |  Nastavení souborů cookie
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.