Parkovací zóny zavádějí postupně v Českých Budějovicích. autor:MF DNES
Vedení Tábora představilo plán zavádění modrých zón pro místní. Část lidí jejich potřebu nesdílí, jiní vyzývají k lepší komunikaci. Radnice upozorňuje, že cílem není plnit městskou kasu. Hlavním důvodem podle starosty Štěpána Pavlíka je, aby rezidenti měli větší šanci najít místo pro své auto.
Kontakt | RSS | Cookies | Nastavení souborů cookie Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné
pouze s předchozím souhlasem redakce.