Jižní Čechy Teď
publikováno před 4 hodinami

Publikováno: 21. září 2024, přečteno 9x

autor:
TÁBOR - Fotbalisté Meteoru Tábor nadále přesvědčivě kralují I. A třídě. V sobotu 21. září vyhráli i páté utkání letošní sezony, ve které už počtvrté neinkasovali. Do Čekanic zavítala po povodňové pauze tentokrát Slavia České Budějovice, ve které nastoupil už ke třetímu zápasu někdejší hráč divizní Soběslavi Petr Bouchal. Slávisté odehráli velmi slušně první poločas, i když do větších příležitostí se dostávali domácí. Po změně stran se na gól nečekalo vůbec dlouho. Už ve 47. minutě dostal Lukáš Neruda balon za obranu a obstřelením gólmana Skály rozjásal příznivce Meteoru poprvé. Čekaničtí přidali pojistku čtvrt hodiny před koncem, kdy byl na konci úspěšné akce Petr Lachout. Méně radosti vnesl do řad Meteoru Vojtěch Kollárik, který dostal ve druhé půli příležitost po zdravotní pauze. Na trávníku pobyl ale jen tři minuty a už z něj musel pryč. Asistent Ovčáček si totiž od něj vyslechl v 82. minutě vulgární urážku a sudí Vejčík tasil červenou kartu. Oslabený Meteor se o to více zaměřil na defenzivu a dvoubrankový náskok uhájil až do posledního hvizdu – 2:0.
autor: Jižní Čechy Teď