Nepřihlášen úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

OKOMENTUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ. CO VÁS TRÁPÍ NEBO NAOPAK TĚŠÍ?

celkem příspěvků v tomto fórů: 99
Seznam příspěvků diskusního fóra:
Diskuse na téma:
Připomínky k serveru veselsko.cz
připomínky a nápady k provozu regionálního informačního serveru www.veselsko.cz
 Vložit příspěvek
 Seznam fór | Seznam komentářů | Všechny příspěvky | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: Veselačka dne 22. července 2008 v 12:59 reagovat
Žába
Chybí mi zde zmínka o tom jak dopadly Žáby v New Yorku, zaslechla jsem cosi, že skončily na druhém místě. Není to úspěch? Nezasloužily by si alespoň zmínku?
Autor: Markéta dne 22. července 2008 v 15:00 reagovat
RE: Žába
Vážená Veselačko, za úspěch to může považovat jen ten, kde nezná pozadí celé záležitosti a podivné poměry, které v Žábě panovaly a dosud panují...
Autor: Žába dne 25. července 2008 v 14:54 reagovat
RE: Žába
Markéto,
nevím jaké "poměry v TS Žába panovaly a panují...", ale jedno vím určitě.
TS Žába má dveře otevřené pro zájemce bez
vstupních talentových zkoušek, jen tak s chutí tančit. Ty které stanuly na příčkách nejvyšších se k tomuto úspěchu vypracovaly vlatní pílí a dřinou. K těmto úspěchům je přivedly neprofesionální trenérky. Každou hodinu výuky s profesionálním tanečníkem si děvčata musí zaplatit,kostýmy,startovné,dopravu na závody. Řada těchto děvčat již dnes trénuje dobrovolně a zadarmo vlastní skupiny a začínají od těch nejmenších a o tom to je. První místo v Chorvatsku a zlato v New Yorku úspěchem bezesporu je. Určitě než spekulovat o pozadí celé záležitosti a poměrech v TS Žába ( špína se rozhazuje snadno a né každý je ochoten přiložit ruku k dílu) patří poděkovat všem těm kteří finančně přispěli a umožnili děvčatům vycestovat na tak vrcholné soutěže. A především poděkovat paní Zasadilové a Zemanové, které se na odjezdu organizačně podílely a děvčata do USA doprovázely.
Autor: Šárka Zasadilová dne 30. července 2008 v 22:05 reagovat
RE: Žába
Milá Žábo,
souhlasím se vším ve Vašem článku až na jednu věc. Velký dík patří též paní Zlatě Kleinové, která se významnou měrou podílela na přípravě a realizaci výpravy do NY. Jelikož bylo na zajištění celé akce skutečně asi jen 5 týdnů, měly jsme ve třech co dělat, abychom vše zvládly. Stal se z nás dobrý tým a jsem ráda, že jsem poznala tak skvělé lidi, jako je Zlata a Lucka.
Autor: Markéta dne 25. července 2008 v 19:01 reagovat
RE: Žába
Jen tak mimochodem, Váš příspěvek mi silně připomíná jeden z mnoha oslavných a propagandistických článků, které o TS Žába vycházejí v "papírovém" Veselsku.
Autor: Markéta dne 25. července 2008 v 18:56 reagovat
RE: Žába
Žábo, téměř jsem uronila slzu nad Vaším dojemným popisem idylických poměrů, které v TS Žába panují, ale o kterých, jak píšete v úvodu, nic nevíte. Já tedy na rozdíl od Vás ano, i tu ruku jsem k dílu přiložila a ne zrovna málo. Myslím, že všem, kteří o tom opravdu něco ví, je jasné, co mám na mysli. A s těmi ostatními, např. s Vámi, fakt nemá cenu se přít. Ostatně ani jsem jinou reakci na můj příspěvek nečekala. Prostě je to o tom, že je lepší být velkou rybou v malém rybníce než naopak. Přeji TS Žába mnoho dalších úspěchů.
Autor: ev.zenie dne 4. srpna 2008 v 11:56 reagovat
RE: Žába
Markéto,Markéto!Řekni na rovinu jaký máš problémy se Žábou.Jinak mi připadáš jako dítě kterýmu vzali hračku a to se ,moc zlobí.
Autor: Žabák dne 6. srpna 2008 v 21:25 reagovat
RE: Žába
Milá Markétko, zřejmě Heřmanů?, dokazuješ opravdu učebnicově tvou závist a psychickou nevyrovnanost a zbytečně hlučně zde závidíš ostatním holkám, které něco předvedly v tom NY i bez tebe :-)
Já osobně gratuluji Žábě k výbornému umístění a přeji jí mnoho úspěchů do dalších let.
Autor: Markéta Heřmanová dne 16. srpna 2008 v 11:29 reagovat
RE: Žába
Dobrý den, ráda bych vše uvedla na pravou míru. Nevím jestli jde o pouhou shodu jmen nebo je to další záměr ''Markéty'' zdiskreditovat mou osobu. S těmito diskuzními příspěvky nemám nic společného a ráda bych všechny poprosila, aby mě s ní nespojovali. Děkuji Markéta Heřmanová
Autor: taminka dne 26. července 2008 v 21:45 reagovat
RE: Žába
a ještě něco- pokud píšete o příspěvku té,co má nick Žába, jako o propagandistickém,tak pak já o vašem příspěvku musím mluvit jako o příspěvku ukřivděném a nebo by na to pasovalo to: potrefená husa nejvíc kejhá
Autor: taminka dne 26. července 2008 v 21:43 reagovat
RE: Žába
Milá Markéto, nevím,co se dá zpochybnit na tom,že Žába má úspěch a dostala se na MS do Ameriky? S tím snad vaše zcestné a nejapné pomluvy a řečičky nemají nic do činění. Jako Veselačka jsem pyšná na to,že "naše" TS bylo za velkou louží a přivezlo zlatou za kostýmy či za co....Poměry v tanečním studiu jsou v tomto případě bezpřednětné a váš příspěvek poněkud mimo mísu!
Autor: Markéta dne 30. července 2008 v 15:29 reagovat
RE: Žába
Ano, to je pouze váš názor, já si s dovolením ponechám svůj, na kterém ani vaše výlevy a útoky nic nemění... Podle vaší hojné účasti i v ostatních diskuzích soudím, že opravdu rozumíte úplně všemu... Gratuluji.
Autor: taminka dne 1. srpna 2008 v 22:43 reagovat
RE: Žába
:o)) jsem ráda,že mé příspěvky čtete. Nerozumím všemu, nikde to netvrdím, jen jsem člověk, kterému záleží na městě, ve kterém bydlí. Nevidím na tom nic špatného a vy odbíháte od tématu a tak jsem si dovolila vás usměrnit. Tady se diskutovalo o úspěchu Žáby v NY a né o poměrech v ní. Rozumíte tomu? Pokud ne,tak pak je mi vás líto. Vaše příspěvky prostě navenek vyznívají nepřejícně a závistivě.
Autor: Markéta dne 2. srpna 2008 v 15:51 reagovat
RE: Žába
Vážená taminko, řekla bych, že teď už jste to opravdu přehnala. Tváříte se spravedlivě, jako člověk, komu jde o dobro města. Nevím, jak víte, že ostatním, třeba mě, nejde o totéž. Vlastně vůbec nevím, jak mě může podle pár řádků soudit, to mi vidíte do hlavy, když mě musíte usměrňovat! ?! Kdo Vám dal právo? Jste ředitelka Zeměkoule nebo aspoň Veselí? Kdybyste nebyla zaslepená nenávistí ke všem, co mají v diskuzi jiný názor než vy, přečetla byste si, že ve svém prvním příspěvku, za který mě tady všichni kamenují, jsem psala zejména o "pozadí celé záležitoti" , nejen o poměrech v Žábě. Určité problémy v tomto směru v podstatě (ale na rozdíl od vás s noblesou) připustila i p. Lucie Zemanová. Diskuze je o střetávání odlišných názorů, z nichž potom vzejde oboustrnanně přijatelný kompromis, ne o "usměrňování" těch, co mají jiný názor než já. To asi zase nechápete vy a teď je líto zase mě vás...
Autor: taminka dne 2. srpna 2008 v 21:36 reagovat
RE: Žába
a abych byla ve své odpovědi na vaše otázky úplná:
nikoho nesoudím, nikomu do hlavy nekoukám,nikoho neusměrňuji, nikdo mi nedal právo, ředitelka Zeměkoule nejsem, ředitelka Veselí nejsem, žádnou nenávistí zaslepená nejsem /jak jste na to přišla???/ POUZE DISKUTUJI,
a vůbec nechápu proč by z veřejných diskusí měl vycházet nějaký kompromis :o)))
Ale co tedy dělám, je to,že se bavím
Autor: Markéta dne 3. srpna 2008 v 13:42 reagovat
RE: Žába
Whooooops!!!!!! Tak na tohle už se dá říct jen "NO COMMENT"!
Autor: Lucie Zemanová dne 4. srpna 2008 v 09:29 reagovat
RE: Žába
Milé a vážené, Vaše diskuze asi sklouzla tam, kam jste ani Vy nechtěly. Markéto, jediné, co jsem připustila, byly "různé názory na fungování Žáby", a to považuji za naprosto normální. Pochybuji, že např. hokejisté se všichni shodnou. Nerozumím ovšem stále Vašemu výrazu "pozadí celé záležitosti". Nevrhá to na Žábu moc dobré světlo a to si nikdo z těch, kdo se podílel na organizaci účasti na soutěži v NY rozhodně nezaslouží. Pokud to nevysvětlíte, nemohu Vám oponovat a ostatním čtenářům to vysvětlit. Děkuji, LZ
Autor: taminka dne 2. srpna 2008 v 21:30 reagovat
RE: Žába
být ředitelkou zeměkoule by mne nebavilo a Veselí taky ne- na to tu jsou jiní, chytřejší. Já jsem jen blbá ženská, nic víc. Nic nepřeháním, nebuďte jak když píchne do vosího hnízda. Mně jsou poměry v Žábě jedno- v každé organizaci, v každém spolku a i v každé partě lidí jsou nějaká zákoutí a nějaké to bouření atd. A vždy to tak bude, nikdy nic není perfektní. Ale nechápu proč to sem prostě taháte, je to zcestné. Přijde mi to jen jako výkřik do tmy
Autor: Stanislav Kaisler dne 31. července 2008 v 08:13 reagovat
RE: Žába
Markéto, nevšiml jsem si, že by taminka na někoho útočila, pouze prezentuje svůj názor, jako člověk, který zná dění v Žábě pouze zvenčí. Já jsem na tom v tomo ohledu stejně. Váš názor, že "je v Žábě cosi shnilého" Vám nikdo nebere, nicméně právě to co píšete Vy je pouze výlev, bez uvedení konkrétních údajů, co je špatně. Nemůžete se pak ale divit, že Vám šlověk zvenčí nebude věřit a Váš názor bude považovat pouze za závistivý anonymní blaf.
Jinak Žábám samozřejmě gratuluji k úspěchu a děkuji za reprezentaci našeho města.
Autor: Markéta dne 2. srpna 2008 v 16:07 reagovat
RE: Žába
Ano, pane Kaislere, děkuji za poučení. Opravdu si myslíte, že tady mám psát nějaké konkrétní argumenty a údaje a ventilovat vnitřní problémy Žáby navenek? To tady tato diskuze už neunese. Popravdě, ani jsem to v prvopočátku neměla v úmyslu a po reakcích na můj příspěvek ani už nemám vůbec. Bohužel jsem jenom bláhově chtěla upozornit na to, že není všechno zlato, co se třpytí a že všechno není tak, jak to vypadá zvenčí a jak se to jeví nezasvěceným. Svůj názor opravdu můžu podložitk konkrétními fakty, dost dlouho jsem měla se Žábou co do činění, ale nezlobte se, už nemám vůbec chuť se tady této diskuze dál účastnit. A jsem ráda, že jsem nenapsala své příjmení. Ale v jednom všechny, co mě tady usměrňují chápu - ono ve Veselí je toho skutečně málo, na co bychom mohli být hrdí, takže si alespoň užijme úspěch Žáby a Katky Rajmové a přejmě jim i další!
Autor: Lucie Zemanová dne 30. července 2008 v 07:36 reagovat
RE: Žába
Chtěla bych reagovat na tato slova "Markéty" - i když nevím, kdo se za tímto jménem skrývá: "za úspěch to může považovat jen ten, kde nezná pozadí celé záležitosti a podivné poměry, které v Žábě panovaly a dosud panují..." Spojujete dvě naprosto odlišné věci. Jako v každém seskupení více lidí pohromadě může i v Žábě dojít mezi vedoucími k rozdílným názorům. Nicméně toto je pouze vnitřní záležitost Žáby a můžete věřit tomu, že řešení se všichni snaží najít takové, aby to nemělo dopad na tanečnice a tanečníky. Toto ovšem vůbec nesouvisí s úspěchem holek z hlavní kategorie, které se do NY vydaly a uspěly. Můžete jim to nepřát, můžete jim to závidět, ale to je asi tak všechno. Jejich úspěch je nezpochybnitelný.
Autor: Veselačka dne 30. července 2008 v 08:46 reagovat
RE: Žába
Jsem ráda, že jsem píchla do vosího hnízda. Navzdory této diskuzi, jsem stále nenašla nikde jinde zmínku o úspěchu Žáby. Jsem přesvědčena, že kdyby se jednalo o fotbalisty nebo hokejisty, psal by o nich nejen místní a okresní tisk. Žáby možná budou mít malý článek někde vzadu ve Veselsku.
Autor: Žába dne 30. července 2008 v 09:07 reagovat
RE: Žába
Článek vyšel dne 22. července 2008 - Táborský deník, autor článku Kateřina Nimrichtrová, název "V hostelu na Broadwayi řádily myši. Snědly tanečnicím keksy."
www.taborsky.denik.cz
Autor: Lucie Zemanová dne 30. července 2008 v 09:00 reagovat
RE: Žába
Nejsem si jistá, že je potřeba píchat do vosího hnízda. Na těchto stránkách není zatím článek o úspěchu Žáby proto, že jsem ho p. Chadtovi do dnešního dne neposkytla. Bohužel nestíhám. Amerika byla organizačně dost náročná a stále se okolo toho točí spousta věcí. Zároveň se juniorkám podařilo postoupit na MS do Osla, kam také vyrazí, a to je opět spousta práce. Nicméně se pokusím dnes článek i s fotografiemi dodat. Musím však podotknout, že článků ohledně našeho úspěchu bylo poměrně dost, převážně v regionálním tisku. Můžu je poskytnout v naskenované podobě. Zároveň s námi byla natočena reportáž v regionální televizi RTA, vysíláno na Primě. Další informace byly ve vysílání na rádiu Blaník. Snažíme se náš úspěch "prodat", co nejlépe umíme. Věříme, že je to ku prospěchu fungování Žáby v budoucnosti, a zároveň jako poděkování všem sponzorům. A abych nezapomněla, kupte si srpnové Veselsko.
Autor: Veselačka dne 30. července 2008 v 12:28 reagovat
RE: Žába
Děkuji za vyčerpávající odpověď. Držím všem "žábám" palce.
Autor: Bezejmena dne 25. července 2008 v 15:31 reagovat
RE: Žába
Souhlasím s Vámi, přeji hodně dalších úspěchů....
 ::. FIRMA Veselsko .::

Karel Studený -VS Truhlářství

Weisova 531, Veselí nad Lužnicí
  • Truhlářství
  • Web
  • 603271345
Zakázková výroba -kuchyně,okna,dveře,schody,pergoly,krovy...

zobrazit další firmy

 ::. Zprávy z Veselí a okolí .::
před 5 hodinami
Táborský deník

Ve Veselí nad Lužnicí zahájili krajskou exteriérovou výstavu soch Umění ve městě

před 5 hodinami
deník.cz

Umění ve městě. Venkovní výstavu soch zahájili ve Veselí

před 9 hodinami
Jižní Čechy Teď

Kam za sportem na Táborsku

před 17 hodinami sfqw
MÚ Veselí nad Lužnicí

Nábor dětí do oddílu ledního hokeje TJ Lokomotiva Veselí ad Lužnicí

před 17 hodinami
MÚ Veselí nad Lužnicí

Prodej spoluvlastnického podílu id.1/2 pozemku p.č. 881/2 v k. ú. Veselí nad Lužnicí

před 2 dny
České dráhy

12.6.2024 Mimořádnost na trati 225 v úseku Dobronín - Jihlava

před 3 dny
MÚ Veselí nad Lužnicí

Městský úřad Soběslav - VV - OOP - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích II/603 - umístění lešení

před 3 dny
Jižní Čechy Teď

Anonym Voice oslaví dvacet let koncertem U Jezu v Dráchově. Zazní i spirituály

před 4 dny
MÚ Veselí nad Lužnicí

Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace s TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s., Dotační program na podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže v roce 2024

před 4 dny
MÚ Veselí nad Lužnicí

Městský úřad Soběslav - VV - OOP - Stanovení přechodné úpravy provozu "Veselské slavnosti 2024"

před 4 dny
MÚ Veselí nad Lužnicí

Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace s TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s., Dotační program na podporu volnočasových aktivit a akcí propagujících město na rok 2024

před 4 dny
Veřejné zakázky

Modernizace teplovodu od TEPu ke Sv. Františku, Veselí nad Lužnicí

před 4 dny
Veřejné zakázky

Obnova vodovodního přivaděče z VDJ Klobásná, Veselí nad Lužnicí

před 5 dny
MÚ Veselí nad Lužnicí

Městský úřad Soběslav - VV - OOP - Stanovení přechodné úpravy provozu "Horusice, pořádání rybářských závodů"

před 5 dny
MÚ Veselí nad Lužnicí

Volby do Evropského parlamentu konané na území České republiky ve dnech 07.06. - 08.06.2024 Veselí nad Lužnicí

 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Aktuální informace MÚ .::
 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies  |  Nastavení souborů cookie
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.