Nepřihlášen úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

Veselské hasičky v. Fafl Team


3. července 2016, Sport , přečteno 3820x, komentováno 0x
Veselské hasičky v. Fafl Team
V rámci Veselských slavností se v sobotu 18. 6. 2016 uskutečnilo charitativní fotbalové utkání mezi Veselskými hasičkami a Fafl Teamem.

Členky Sboru dobrovolných hasičů Veselí nad Lužnicí nastoupily posíleny o několik hostujících hráček. Fafl Team tvořila v podstatě stará garda hráčů TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí. Utkání moderoval Marek „Máca“ Cihlář. Občas nesnadného rozhodování se ujal Pavel Pípal st. Během utkání představili svou techniku také členové zásahové jednotky Sboru dobrovolných hasičů Veselí nad Lužnicí. 

Pánové byli vůči dámám galantní, dovolili hasičkám hrát ve větším počtu hráček, ve druhém poločase speciálního brankáře a při penaltách pak i větší počet brankářek. V normální hrací době tak skončil zápas nerozhodně 4 : 4, když góly za hasičky dávaly Nikola Kášková, Eva Březinová (pen.), Simona Podlahová a Kristýna Filípková a za Fafl Team skórovali Honza Pavliš, Honza Marcilis, Jarda Tomša a Jirka Michálek. V penaltovém rozstřelu si pak lépe vedly hasičky, když zvítězily 5:4. 

Dovolte, abychom poděkovali všem zúčastněným hráčkám i hráčům, Mácovi Cihlářovi, Pavlu Pípalovi, TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, která pro toto utkání zapůjčila zdarma stadion a hlavně všem, kteří přispěli do sbírky ve prospěch Diakonie ČCE - středisko Rolnička Soběslav. Výtěžek z utkání, který činily jednak příspěvky obou týmů a také vybrané dobrovolné vstupné, se vyšplhal na celkem 11.251,- Kč. Děkujeme !!! 

Na webu Sboru dobrovolných hasičů Veselí nad Lužnicí najdete na adrese http://sdh-veseli.hyperlink.cz i další fotografie.

autor: Stanislav Kaisler

Komentáře k článku: Veselské hasičky v. Fafl Team
Počet komentářů: 0
   
   

Kontakt  |  RSS  |  Cookies  |  Nastavení souborů cookie
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.