Nepřihlášen úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

Krasobruslení je opět v akci!


23. října 2012, Sport , přečteno 4408x, komentováno 0x
Krasobruslení je opět v akci!

Mladí krasobruslaři z Veselí nad Lužnicí svou novou sezonu zahájili letním soutředěním v Trutnově a Soběslavi. Pod vedením trenérek Kateřiny Bednářové a Zuzany Soukupové si krasobruslaři osvojili nové prvky a připravovali se na závodní sezonu.
 "Ačkoli bylo hezké počasí, trávili jsme ho na zimáku, ale zas nám to tolik nevadilo, byli jsme i plavat a na suché treninky jsme chodili ven,"komentuje přípravu jedna z krasobruslařek.
Ledová plocha ve Veselí se krasobruslařům otevřela na začátku druhého týdne v září. Vedení zimního stadionu nám vyšlo vstříc s časy treninku a máme tudíž 4 hodiny ledu týdně a k tomu 2 hodiny suchého treninku v tělocvičně, který je nezbytný, dodává trenérka Bednářová.
První závody na sebe nenechaly dlouho čekat a šikovné závodnice vyrazily do Českých Budějovic na závod Českobudějovické brusle, který se konal v rámci Krajského přeboru. Chvála patří Pavle Smolíkové, která se vybruslila bronzovou medaili v kategorii mladších žaček B a stříbro získala Lenka Drncová, v kategorii Ukaž co umíš B. Gratulujeme samozřejmě všem závodnicím a přejeme další takové výsledky.
Aby mohlo krasobruslení ve Veselí pokračovat, potřebujeme nové adepty, uvedla za klub pí Fucimanová. Proto zveme na zimní stadion všechny zájemce o krasobruslení ve věku od 4-8 let, dále nabádá o zvýšení zájmu o krasobruslení, je to náročný, ale nádherný sport.

autor: Kateřina Bednářová

Komentáře k článku: Krasobruslení je opět v akci!
Počet komentářů: 0
   
   

Kontakt  |  RSS  |  Cookies  |  Nastavení souborů cookie
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.