Nepřihlášen úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

Atleti ve Veselí nad Lužnicí znovu aktivní!


8. dubna 2012, Sport , přečteno 3889x
Po odmlce způsobené hledáním nových vedoucích atletického oddílu se zdá, že sezóna 2012 bude novým odrazovým rokem k budoucnosti atletiky ve Veselí nad Lužnicí!

Především se letos dala kolem nových trenérů dohromady poměrně silná skupinka začínajících atletických nadějí. Oddíl bude letos soutěžit v Krajském přeboru s družstvy mužů a přípravek a čekají na něj pořadatelství dvou běžeckých závodů: hned 5. května obnovený Běh Klobásnou, který si odbyde jubilejní 50. ročník, na podzim pak bude dalším jubileem start již 30. Běhu kolem Lužnice.
K nejbližší akci - Běhu Klobásnou - je třeba zmínit, že půjde o pokus obnovit tradici běžeckých závodů v lese Klobásná, nad nádražím ČD, kde startérem bude jeden z jeho zakladatelů a dlouholetých účastníků, Jaroslav Schmied. Na závodníky budou čekat dvě délky tratí. Hlavní závod mužů bude mít délku 10km, hlavní závod žen, veteránské závodní kategorie a zvláštní kategorie pro příchozí Veseláky a další běžce z okolí bude mít délku 4km. Startovné činí 50,- Kč, na závodníky pak v cíli bude čekat občerstvení a pro nejlepší vyhlášení vítězů, s věcnými cenami za cca 8.000,- Kč.
Děkujeme všem, kteří přijdou ocenit naši snahu na start závodů a již nyní se těšíme na vzájemné setkání...

autor: Michal Rybák


Kontakt  |  RSS  |  Cookies  |  Nastavení souborů cookie
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.