::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

Dvě branky Michal Marka a vedení 3:0 na vedení nestačilo

11. ledna 2009, Sport , přečteno 3383x, komentováno 0x
Utkání s vedoucími Strakonicemi naši hokejisté zvládli, ale nakonec si body rozdělili oba týmy stejným dílem. Remíza 3:3 odpovídala dění na ledě.

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Strakonice

3:3 (0:0, 3:1, 02)

Branky: 26:37 Klestil R. (Čáp, Bůžek), 27:35 Marek, 39:17 Marek (Novák, Mikeska) – 39:52 Kloud (Kunt, Kadlec), 42:44 Kunt (Kadlec, Kloud), 51:30 Humeník (Oranský, Procházka)

Rozhodčí: Mertl S. – Zíka, Čáp vyloučení: 14:10 navíc Oranský 10 (Strak.) využití: 1:0 oslabení: 0:0 diváků: 250

V osmnáctém kole se veselští hokejisté utkali s prvním týmem tabulky, se Strakonicemi. Tento zápas přinesl diváků na veselském zimním stadionu atraktivní podívanou. Od prvního vhazování se hrál velice svižný a pohledný hokej z obou stran. Domácí se dostali ve druhé třetině do nadějného vedení 3:0, ale strakoničtí dokázali osm vteřin před koncem prostřední části snížit na 1:3 a ve třetí třetiny dvěma brankami skóre vyrovnali a zápas skončil zaslouženou remízou.

Příští týden čeká hokejisty v KP dvojitá porce utkání. Veselští nejprve v pátek zavítají na led šumavského Vimperka, který bojuje o svou účast v play off. V neděli se pak sehraje další atraktivní utkání. Do Veselí přijede rival největší a to soběslavský Spartak. První letošní derby vyhrála doma Soběslav 3:2 a tak mají naši borci soběslavským co vracet.

Sestava: Anderle – Picka, Masnička, Liška – Homolka, Markovický – Bůžek, Smolík, Čáp – Chlaň, Klestil R. – Marek, Novák, Mikeska – Klestil J., Míchal L.

Připraveni: Studnař J., Studnař L.