publikováno před 10 dny

Nečekaný nářez v jihočeském derby! Soběslav smetla Jindřichův Hradec sedmi góly

Publikováno: 11. září 2021, přečteno 39x

autor:
SOBĚSLAV - Sedmé divizní kolo nabídlo v sobotu odpoledne oblíbený souboj soběslavského Spartaku s fotbalisty Jindřichova Hradce. Domácí se museli kvůli červené kartě v minulém zápase obejít bez útočníka Tadeáše Hájka, nicméně právě ofenzivní činnost byla po dvou zápasech bez vstřelené branky tím nejsilnějším na soběslavské hře. Spartak začal sypat góly hned od úvodních minut a v poločase svítil na tabuli čtyřbrankový náskok. Domácí nepolevili a pálili ostrými i po změně stran. Pod výprask 7:1 se podepsali dvěma góly Jan Pavlík, Filip Vaněk a Tomáš Mazouch, jednou se trefil Petr Bouchal.
autor: Jižní Čechy Teď