Nepřihlášen úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

Okresní kolo soutěže v požárním sportu


31. května 2017, Sport , přečteno 3896x, komentováno 0x
Okresní kolo soutěže v požárním sportu
SDH Veselí nad Lužnicí ve spolupráci s OSH v Táboře pořádá v sobotu 3. 6. 2017 na stadionu TJ Lokomotiva ve Veselí nad Lužnicí okresní kolo soutěže v požárním sportu.

Soutěže, která začíná v 9 hodin dopoledne, se zúčastní nejlepších 8 družstev mužů a 5 družstev žen okresu Tábor, která si vybojovala postup v okrskových kolech. Na start se postaví i účastníci loňského Mistrovství České republiky v požárním sportu, družstva mužů z Pikova a žen z Makova, která obhajují prvenství. Místní mohou povzbudit týmy žen i mužů z Dráchova, které budou reprezentovat okrsek Veselí nad Lužnicí.
 
Soutěžit se bude ve třech disciplínách, běhu na 100 m s překážkami jednotlivců (z každého družstva startuje 6 soutěžících, každý má dva pokusy, časy 4 nejlepších jednotlivců se počítají do celkového výsledku družstva), štafetě 4 x 100 m s překážkami (každé družstvo má dvě štafety, čas té lepší se počítá do celkového pořadí) a požárním útoku. V každé disciplíně se určí pořadí družstev, kde výsledná pozice je rovna počtu získaných bodů. Družstvo s nejmenším počtem bodů se pak stává vítězem.

 

autor: Stanislav Kaisler

Komentáře k článku: Okresní kolo soutěže v požárním sportu
Počet komentářů: 0
   
   

Kontakt  |  RSS  |  Cookies  |  Nastavení souborů cookie
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.