Nepřihlášen úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

HOSPODY: Boj o turka


1. září 2015, Region , přečteno 10419x, komentováno 1x
HOSPODY: Boj o turka
Představte si, že o víkendu vyrazíte na vodu. Ve Veselí nad Lužnicí se ubytujete v kempu na soutoku Lužnice s Nežárkou. Ráno máte chuť na pořádného turka, ale stánek v kempu je bohužel ještě zavřený.

Svět stojí na banalitách – pokud nefungují banality, nefunguje nic. A právě proto je tak důležité nenechat si v hospodě nic líbit.

Představte si, že o víkendu vyrazíte na vodu. Ve Veselí nad Lužnicí se ubytujete v kempu na soutoku Lužnice s Nežárkou. Ráno máte chuť na pořádného turka, ale stánek v kempu je bohužel ještě zavřený. Nevadí – opodál je „stylový Penzion Na Soutoku“, který podle svých webových stránek nabízí „kvalitní ubytování ve dvoulůžkových pokojích, útulnou restauraci s posezením u krbu nebo na terase u břehu řeky Lužnice“. Ale hlavně nabízí celodenní stravování včetně snídaní, které na venkovní tabuli inzeruje od 8.00 – včetně terasy.

Sednete si tedy na tu inzerovanou terasu u řeky a čekáte, že se nejpozději v 8.05 objeví servírka. Neobjeví. Obejdete penzion, vyzkoušíte kliky, ale všude je zavřeno a ticho. V 8.10 dorazí jakási paní, otevře kuchyň, ale vysvětlí vám, že ona kafe nevaří. Ti, kdo kafe vaří, si prý „někam odběhli“. Hm. Čekáte tedy na terase u řeky s kofeinovým absťákem, minuty běží…

 

autor: - redakce -

Komentáře k článku: HOSPODY: Boj o turka
Počet komentářů: 1, poslední 30. 10. 2015 8:38:28
   
   

Kontakt  |  RSS  |  Cookies  |  Nastavení souborů cookie
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.