::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

Ztracené body s David Servisem jsou po zápase v Božeticích zpět

5. ledna 2009, Sport , přečteno 3100x, komentováno 0x
Tentokrát naši hokejisté nechali na ledě vše co v nich bylo a vydřeli výhru na ledě dobře hrajících Božetic a upevnili si tak druhou příčku právě před Božeticemi.

Pod obrat v Božeticích se podepsali Jiří Anderle a Michal Masnička

TJ Božetice – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí

3:4 (3:2, 0:2, 0:0)

Branky: 13:33 Růžička (Pauli, Fencl), 13:46 Pauli (Růžička), 14:09 Kolář (Čapek) – 07:24 Masnička (Bůžek), 18:21 Liška (Klestil J.), 29:43 Koblic (Masnička), 33:04 Peroutka (Čáp)

Rozhodčí: Stach – Farkač, Drha vyloučení: 6:10 využití: 3:2 oslabení: 0:1 diváků: 250

První utkání v roce 2009 sehráli veselští hokejisté utkání v Božeticích. Byl to přímý souboj o druhou příčku. Veselí začalo lépe, ale domácím pomohla velmi dlouhá přesilovka pět proti třem, kterou využili hned třikrát a otočili tak na tři jedna. Za obratem na konečných 3:4 stál především výborný výkon Jiřího Anderleho v brance a skvělé práce Michala Masničky v útoku. Veselští se díky vítězství osamostatnili na druhé příčce tabulky KP.

Domácí se snažili o vyrovnání, ale hosté hráli velmi obětavě. Další přesilové hry které měli domácí zůstali opět nevyužity a Veselí tak kráčelo k vítězství. Domácí v posledních pěti minutách zvýšili tlak. Domácí Fencl trefil dokonce tyčku a dorážku díky rychlému přesunutí zlikvidoval šaman Anderle. Pak tři minuty před koncem fauloval domácí Fencl a usnadnil hostů situaci, kteří už svoji vydřenou a zaslouženou výhru ubránili. Domácí si i přes poměr vyloučených hráčů 6:10 nezapomněli postěžovat na výkon rozhodčích. Další utkání sehrají veselští s prvními Strakonicemi. První vzájemné střetnutí těchto týmu dopadlo lépe pro veselskou Lokomotivu, když ve strakonické Knurr aréně vyhráli 5:2.

Sestava: Anderle – Picka, Masnička, Koblic – Peroutka, Klestil J.

Bůžek, Čáp, Liška – Chlaň, Klestil R.

Vegner, Mikeska (od 10´ Kokeš), Marek – Homolka, Zelenka

autor: Nick

Komentáře k článku: Ztracené body s David Servisem jsou po zápase v Božeticích zpět